اتوماسیون اداری تحت وب
  منوی اصلی
  صفحه اصلی
  تماس باما
  علم و تکنولوژی...!
  محصولات شرکت
  مقالات
آخرین مطالب تازه های علم و تکنولوژی
با ردیاب کانکت تگ سامسونگ چیزی را گم نخواهید کرد؛ ردیابی همه کاره برای انجام کارهای مختلف! با ردیاب کانکت تگ سامسونگ چیزی را گم نخواهید کرد؛ ردیابی همه کاره برای انجام کارهای مختلف!
خط کشی هوشمند محل عبور عابر پیاده خط کشی هوشمند محل عبور عابر پیاده
هر آنچه که باید در مورد بلوتوث 5 بدانیم هر آنچه که باید در مورد بلوتوث 5 بدانیم
تلفن همراهی که بدون باتری و با امواج نوری و رادیویی کار می‌کند تلفن همراهی که بدون باتری و با امواج نوری و رادیویی کار می‌کند
گوگل منظومه‌ی شمسی را هم به گوگل مپ اضافه کرد گوگل منظومه‌ی شمسی را هم به گوگل مپ اضافه کرد
تبدیل کردن پوست به نمایشگر تبدیل کردن پوست به نمایشگر
اپل سال آینده با تاچ آیدی خداحافظی می‌کند اپل سال آینده با تاچ آیدی خداحافظی می‌کند
سلامت ستون فقرات با صندلی هوشمند سلامت ستون فقرات با صندلی هوشمند
در آینده ی نزدیک تلفن های ثابت نیز پیامک می فرستند در آینده ی نزدیک تلفن های ثابت نیز پیامک می فرستند
عینک هوشمند آمازون به زودی معرفی می‌شود عینک هوشمند آمازون به زودی معرفی می‌شود
تاریخچه ساعت های هوشمند و ویژگی های منحصر بفرد آن جهت مقایسه و خرید تاریخچه ساعت های هوشمند و ویژگی های منحصر بفرد آن جهت مقایسه و خرید
اولین گوشی سامسونگ با نمایشگر منعطف، سال آینده راهی بازار می‌شود اولین گوشی سامسونگ با نمایشگر منعطف، سال آینده راهی بازار می‌شود
یخچال هوشمند پاناسونیک، یخچالی که برای شما خوراکی می آورد! یخچال هوشمند پاناسونیک، یخچالی که برای شما خوراکی می آورد!
با این دستگاه، هم آیفون‌تان را شارژ کنید و هم از اطلاعاتتان بک‌آپ بگیرید! با این دستگاه، هم آیفون‌تان را شارژ کنید و هم از اطلاعاتتان بک‌آپ بگیرید!
هرگز بلوتوث خود را روشن رها نکنید! هک بلوتوث در کمین شما هستند! هرگز بلوتوث خود را روشن رها نکنید! هک بلوتوث در کمین شما هستند!
هوش مصنوعی از یک سلفی شما مدل ۳D چهره تان را می سازد! هوش مصنوعی از یک سلفی شما مدل ۳D چهره تان را می سازد!
تشخیص عنبیه با iris scanner یا تصویر سه‌بعدی صورت با Face ID؛ کدام یک بهتر است؟ تشخیص عنبیه با iris scanner یا تصویر سه‌بعدی صورت با Face ID؛ کدام یک بهتر است؟
با این باتری لیتیوم-یون جدید دستگاه های الکترونیکی آتش نمی گیرند! با این باتری لیتیوم-یون جدید دستگاه های الکترونیکی آتش نمی گیرند!
میکرو موتورهای رساننده دارو قادر به درمان عفونت‌های باكتريایی در معده هستند میکرو موتورهای رساننده دارو قادر به درمان عفونت‌های باكتريایی در معده هستند
آلکسا و سیری در برابر دستورات فراصوتی آسیب‌پذیر هستند آلکسا و سیری در برابر دستورات فراصوتی آسیب‌پذیر هستند
جهش بزرگ در فناوری پیشرانه‌ های توربوشارژر جهش بزرگ در فناوری پیشرانه‌ های توربوشارژر
اندروید اوریو تقریبا شبیه به اندروید نوقا است اندروید اوریو تقریبا شبیه به اندروید نوقا است
کالبد شکافی کامل! چرا شارژ تلفن همراه با پورت USB اتومبیل اینقدر طول میکشد؟ کالبد شکافی کامل! چرا شارژ تلفن همراه با پورت USB اتومبیل اینقدر طول میکشد؟
بازسازی باران ‌های الماس نپتون و اورانوس در آزمایشگاه بازسازی باران ‌های الماس نپتون و اورانوس در آزمایشگاه
فیت بیت از ترازوی هوشمند Aria 2 رونمایی کرد فیت بیت از ترازوی هوشمند Aria 2 رونمایی کرد
دست رباتیکی چاپ سه بعدی، تفسیرگر زبان اشاره دست رباتیکی چاپ سه بعدی، تفسیرگر زبان اشاره
به سمت پنجره‌های هوشمندتر به سمت پنجره‌های هوشمندتر
۱۰ پیش‌بینی در مورد آینده دنیای عکاسی ۱۰ پیش‌بینی در مورد آینده دنیای عکاسی
با لامپ‌های LED خداحافظی کنید با لامپ‌های LED خداحافظی کنید
دیگر سرطان معنای مرگ ندارد؛ واکسن سرطان در بازی مبارزه با سرطان روش‌ها را تغییر خواهد داد! دیگر سرطان معنای مرگ ندارد؛ واکسن سرطان در بازی مبارزه با سرطان روش‌ها را تغییر خواهد داد!
نگاهی به ۵ فناوری که آینده‌ی ما را تغییر خواهند داد نگاهی به ۵ فناوری که آینده‌ی ما را تغییر خواهند داد
فراموشی، احتمالا عملکردی حیاتی برای مغز است فراموشی، احتمالا عملکردی حیاتی برای مغز است
تولید بافت زیستی شبیه به لایه‌های دستمال کاغذی برای ترمیم اندام‎های انسان تولید بافت زیستی شبیه به لایه‌های دستمال کاغذی برای ترمیم اندام‎های انسان
توسعه‌ی باتری‌ انعطاف‌ پذیر برای استفاده در دستگاه‌های پوشیدنی و ایمپلنت‌ها توسعه‌ی باتری‌ انعطاف‌ پذیر برای استفاده در دستگاه‌های پوشیدنی و ایمپلنت‌ها
حالت هواپیما چیست و چه موقع باید از آن استفاده کرد حالت هواپیما چیست و چه موقع باید از آن استفاده کرد
آدرس وبسایتتان را با اموجی ثبت کنید! پای شکلک ها به آدرس ها هم باز شد! آدرس وبسایتتان را با اموجی ثبت کنید! پای شکلک ها به آدرس ها هم باز شد!
ساخت تراشه‌ای به اندازه‌ سکه‌ برای ترمیم بافت‌های آسیب‌دیده ساخت تراشه‌ای به اندازه‌ سکه‌ برای ترمیم بافت‌های آسیب‌دیده
نحوه فعالیت در شبکه‌های اجتماعی، وضعیت روحی‌ کاربر را نشان می‌دهد نحوه فعالیت در شبکه‌های اجتماعی، وضعیت روحی‌ کاربر را نشان می‌دهد
اپلیکیشن‌هایی که باتری گوشی شما را زود خالی می‌کنند را بشناسید! اپلیکیشن‌هایی که باتری گوشی شما را زود خالی می‌کنند را بشناسید!
آمار جالب شبکه های اجتماعی؛ کاربران فعال به ۳ میلیارد نفر رسیدند، بدون توقف در رشد! آمار جالب شبکه های اجتماعی؛ کاربران فعال به ۳ میلیارد نفر رسیدند، بدون توقف در رشد!
  جدیدترین مقالات
فرهنگ ایرانیان فرهنگ ایرانیان
عشاير و هويت ملي عشاير و هويت ملي
فراموش کن ! تا به خاطر آوری !! فراموش کن ! تا به خاطر آوری !!
سياووش و سوگنامه ايرانيان باستان  سياووش و سوگنامه ايرانيان باستان
خلیج فارس در دوران باستان خلیج فارس در دوران باستان
خانه داري موفق خانه داري موفق
شگفت انگیزترین آزمایش های علمی تاریخ<div style="display:none">zitromax sciroppo <a href="http://dburpdosering.site/zitromax-burp.php">zitromax o augmentin</a> zitromax vademecum</div> شگفت انگیزترین آزمایش های علمی تاریخ
چرا باید به نوشابه نه گفت! <div style="display:none">prednisolon uttrappning <a href="http://bdiatblodtryk.site/prednisolon-di?¦t-prednisolon-blodtryk.jsp">bdiatblodtryk.site</a> prednisolon 10 mg</div> چرا باید به نوشابه نه گفت!
کشف سه‌سیاره قابل سکونت در همسایگی زمین کشف سه‌سیاره قابل سکونت در همسایگی زمین
نخستین تلاش‌ برای برقراری ارتباط با حیات فرازمینی<div style="display:none">zitromax antibiotico <a href="http://kobenhavnogsport.site/zitromax-k?¸benhavn.aspx">zitromax produktresume</a> zitromax remedio</div> نخستین تلاش‌ برای برقراری ارتباط با حیات فرازمینی
نوین پارمیس مجری نرم افزارهای تخصصی و اتوماسیون اداری تحت وب
معرفی ۵ بازی که هوش مصنوعی موفق شده است انسان‌ را در آن‌ها شکست دهد
در صنعت بازی‌سازی، هوش مصنوعی به‌سرعت در حال پیشرفت است و در بسیاری از بازی‌ها توانسته بهترین بازیکنان را مغلوب خود کند.

هوش مصنوعی به‌سرعت در حال پیشرفت است. از انقلاب در سیستم حمل‌ونقل تا اختلال در محل کار، فناوری آماده است تا به‌طور کامل نحوه‌ی زندگی و کار کردن ما در آینده را تغییر دهد. ایلان ماسک نیز ادعا می‌کند که تا سال ۲۰۳۰ هوش مصنوعی بهتر از انسان‌ها عمل خواهد کرد. بااین‌حال تا زمانی که آینده‌ معلوم می‌شود، ما نشانه‌هایی از تسلط مطلق هوش مصنوعی در دنیای بازی‌ها را مشاهده می‌کنیم.

هوش مصنوعی در حال پیشرفت بیشتر و بیشتر در کسب مهارت برای شکست دادن انسان‌ها در دنیای بازی‌ها است؛ بازی‌هایی که ما بیش از دهه‌ها یا حتی قرن‌ها است که آن‌ها مشغول هستیم. در ادامه با ۵ نمونه از تسلط هوش مصنوعی در دنیای بازی‌ها می‌پردازیم.

شطرنج: دیپ بلوی IBM در برابر گَری کاسپارف
chess

درزمانی که گری کاسپارف یکی از بهترین شطرنج‌بازان تاریخ شناخته می‌شد، با کامپیوتر شطرنج‌باز آی بی ام با نام Deep blue در سال ۱۹۹۶ به رقابت پرداخت. او با برد ۴ بر ۲ خود، تشویق و تحسین افرادی را که اعتقاد دارند انسان‌ها در هرجایی منحصربه‌فرد هستند، با خود همراه کرد. کاسپارف باوجود بردش، بعد از مسابقه‌ی خود در مجله تایم نوشت:

من می‌توانم حضور نسل جدیدی از هوش و خرد را در آن‌سوی میز شطرنج احساس کنم.
یک سال بعد، نسل بعدی کامپیوتر دیپ بلو، کاسپارف را با نتیجه‌ی ۳.۵ بر ۲.۵ شکست داد. اتفاقی که همگان آن را اولین غلبه‌ی کامپیوتر بر قهرمان جهانی شطرنج می‌دانند.

تخته‌نرد: BKG 9.8 در برابر لوییجی ویلا
درواقع اولین باری که کامپیوتر موفق به شکست دادن یک قهرمان جهان شد به ۲۰ سال قبل برمی‌گردد. در سال ۱۹۷۹، هانس جی برلینر سازنده‌ی برنامه‌ی بازی تخته‌نرد BKG 9.8، مشاهده کرد که لوییجی ویلا، قهرمان شماره یک بازی در آن زمان، با نتیجه‌ی ۷ بر ۱ توسط برنامه‌ی طراحی‌شده‌اش در هم کوبیده شد.

گو: دیپ مایند آلفا گو در برابر ۵ بازیکن برتر
go

دریکی از جدیدترین و چندمنظوره‌ترین پیروزی‌ها، آلفا گو موفق شد ۵ بازیکن برتر جهانی را نه به‌صورت تک‌نفره، بلکه به‌صورت هم‌زمان در بازی قدیمی با قدمت ۲۵۰۰ ساله، شکست دهد. در این مسابقه، آلفا گو نشان داد که در این بازی به‌تنهایی برتر از چندین بازیکن است. این بازیکنان در عوض ناراحتی از شکست، باعلاقه اقدام به یادگیری و اقتباس گرفتن از حرکات و شمایل بازی آلفا گو کردند.

پوکر: لیبراتاس در برابر ۴ بازیکن برتر
در رویارویی چندنفره‌ی دیگر، هوش مصنوعی که آن را لیبراتاس می‌نامند، در ماه فوریه و در بازی بدون محدودیت Texas Hold ‘Em، موفق شد قاطعانه ۴ بازیکن حرفه‌ای پوکر را شکست دهد. این‌گونه‌ی خاص از پوکر محدودیتی در حد بالایی شرط‌بندی ندارد و بازیکنان می‌توانند روی تمام ژتون‌های خود در هرزمانی شرط ببندند. این بازی بلوف زدن و حرکات ناگهانی را شامل می‌شود؛ دو خصیصه‌ای که به نظر می‌رسد بیشتر مناسب انسان‌ها باشد تا هوش مصنوعی. این سیستم که به‌وسیله‌ی دو دانشجوی علوم کامپیوتر دانشگاه کارنگی ملون ساخته‌ شده بود، ادعا می‌شود که هنوز هم توانایی پیروز شدن دارد. دونگ کیم، یکی از بهترین بازیکنان جهان، در طی مسابقات به سایت Wired گفت:

من تا به امروز به اینکه این کامپیوتر چقدر می‌تواند خوب باشد پی نبرده بودم. در طی بازی، احساس می‌کردم که در برابر انسانی فریب‌کار بازی می‌کنم؛ گویی او کارت‌های من را می‌دید. من این کامپیوتر را متهم به تقلب کردن نمی‌کنم؛ اما او به همین مقدار خوب عمل می‌کند.
چکرز: شینوک در برابر ماریون تینسلی
chekers

یکی از خوش‌بینانه‌ترین رقابت‌ها بین هوش مصنوعی با نام شینوک و قهرمان جهان با ۳۷ سال پیاپی قهرمانی بازی چکرز، ماریون تینسلی است. در اولین رویارویی در سال ۱۹۹۲، تین سلی با پیدا کردن تنها استراتژی ممکن برای شکست شینوک در امتیاز ۶۴، به پیروزی رسید. در دومین دوره‌ی رقابت‌ها در سال ۱۹۹۴، بعد از برابری در ۶ بازی، تین سلی به دلیل سرطان پانکراس مجبور به بازنشستگی شد.

شینوک موفق شد دومین بازیکن برتر جهان، دان لافِرتی را شکست دهد جایزه را از آن خود کند؛ دان لافِرتی همچنان در رده‌بندی جهانی پایین‌تر از تین سلی است. تا هنگامی‌که شرایط تین سلی غم‌انگیز بود، می‌توان گفت هوش مصنوعی نتوانسته است واقعاً بهترین بازیکن چکرز را مغلوب کند. بعدها در سال ۲۰۰۷، جاناتان شایفر، متخصص بازی‌های کامپیوتری از دانشگاه آلبرتا، با پیدا کردن بهترین راه بازی کردن به طوری که همواره منجر به نتیجه‌ی تساوی شود، شینوک را به سطح شکست‌ناپذیری به‌روزرسانی کرد.

آینده‌ی هوش مصنوعی بازی‌ها چگونه خواهد بود؟
هوش مصنوعی روزبه‌روز در حال قوی‌تر شدن در تمام بازی‌ها است؛ اما اعضای جامعه‌ی بازی در صورت توانایی هوش مصنوعی در شکست دادن انسان‌ها در بازی استار کرفت ۲، سرهای خود را تکان خواهند داد. این بازی در معیارهای نهایی به‌عنوان یکی از پیچیده‌ترین بازی‌ها در نظر گرفته‌ شده است. اُریول وینیالس، محقق پروژه دیپ مایند که سابقاً بازیکن برتر نیز بوده است در گفتگو با سایت The Verge بیان کرد که پیروزی هوش مصنوعی تبعاتی فراتر از بازی خواهد داشت. وی گفت:

مهارت‌های لازم برای پیشرفت یک بازیکن در محیط بازی و به‌خوبی بازی کردن در استار کرافت می‌تواند درنهایت به وظیفه دنیای واقعی منتقل شود.
تا زمانی که استار کرفت ۲ نهنگ سفید هوش مصنوعی است، پیروزی‌های گفته‌شده در بالا تنها یک عهدنامه برای توسعه‌ی سریع فناوری است. این سیستم‌ها به‌صورت افراطی در حال بهتر شدن در بیشتر فعالیت‌های حسی و سنتی انسان‌ها نظیر نوشتن نت‌های موسیقی و هنر سورئالیستی است.


برگرفته از سایت http://www.zoomit.ir


ارسال كننده: هاجر شاهرخ

تاريخ ارسال: 12/4/1396
 

اتوماسیون اداری - اتوماسیون اداری تحت وب - نوین پارمیس - تازه های تکنولوژی - هوش مصنوعی - اپلیکیشن - بازی

محصولات شرکت
نرم افزار صدور فیش و قبوض نوین پارمیس<div style="display:none">zitromax antibiotico <a href="http://kobenhavnogsport.site/zitromax-k?¸benhavn.aspx">kobenhavnogsport.site</a> zitromax remedio</div> نرم افزار صدور فیش و قبوض نوین پارمیس
نرم افزار جامع حمل ونقل و ردیابی خودرو نوين پارميس نرم افزار جامع حمل ونقل و ردیابی خودرو نوين پارميس
طراحی تخصصی وب سایت - استاتیک و داینامیک طراحی تخصصی وب سایت - استاتیک و داینامیک
نرم افزار جامع اتوماسیون اداری تحت وب نرم افزار جامع اتوماسیون اداری تحت وب
نوین پارمیس - دبیرخانه - حمل و نقل - نرم افزار حمل و نقل - طراحی وب سایت -اتوماسیون اداری نوین پارمیس - زیبا اندیشان پارمیس- پارمیس- اتوماسیون اداری تحت وب- طراحی وب سایت- شهرداری- اتوماسیون اداری - تازه های تکنولوژی - تکنولوژی - علم و تکنولوژی - پارمیس- زیبا اندیشان پارمیس- نوین پارمیس- اتوماسیون اداری تحت وب- افراد جویای کار - تبلیغات رایگان- گروه توسعه تبلیغات پارمیس novinparmis.co - www.novinparmis.com - http://www.novinparims.com - نوین پارمیس - مجری نرم افزارهای تخصصی و اتوماسیون اداری تبادل لینک - تازه های تکنولوژی - تکنولوژی - علم و تکنولوژی - پارمیس - نوین پارمیس - دبیرخانه - حمل و نقل - نرم افزار حمل و نقل - طراحی وب سایت -اتوماسیون اداری نوین پارمیس - زیبا اندیشان - اتوماسیون اداری تحت وب- طراحی وب سایت- شهرداری- اتوماسیون اداری - تازه های تکنولوژی - تکنولوژی - علم و تکنولوژی - پارمیس- زیبا اندیشان - اتوماسیون اداری تحت وب- افراد جویای کار - تبلیغات رایگان- گروه توسعه تبلیغات پارمیس novinparmis.co - www.novinparmis.com - http://www.novinparims.com - نوین پارمیس - مجری نرم افزارهای تخصصی و اتوماسیون اداری تبادل لینک - نوین پارمیس - دبیرخانه - حمل و نقل - نرم افزار حمل و نقل - طراحی وب سایت -اتوماسیون اداری نوین پارمیس - زیبا اندیشان - اتوماسیون اداری تحت وب- طراحی وب سایت- شهرداری- تازه های تکنولوژی - تکنولوژی - علم و تکنولوژی - پارمیس- زیبا اندیشان - نوین پارمیس - تحت وب - اتوماسیون اداری تحت وب- گروه توسعه تبلیغات پارمیس novinparmis.co - www.novinparmis.com - http://www.novinparims.com - نوین - مجری نرم افزارهای تخصصی و اتوماسیون اداری تبادل لینک اتوماسیون اداری تحت وب- طراحی وب سایت- شهرداری اتوماسیون - نوین پارمیس - دبیرخانه - حمل و نقل - نرم افزار حمل و نقل - طراحی وب سایت -اتوماسیون اداری نوین پارمیس - زیبا اندیشان - اتوماسیون اداری تحت وب- طراحی وب سایت- شهرداری- تازه های تکنولوژی - تکنولوژی - علم و تکنولوژی - پارمیس- زیبا اندیشان - نوین پارمیس - تحت وب - افراد جویای کار - تبلیغات رایگان- گروه توسعه تبلیغات پارمیس novinparmis.co - www.novinparmis.com - http://www.novinparims.com - نوین - پارمیس - تبادل لینک - طراحی وب سایت نوین پارمیس- اتوماسیون اداری تحت وب - برنامه نویسی حرفه ای و تخصصی - برنامه نویسی حرفه ای و تخصصی - برنامه نویسی حرفه ای و تخصصی - برنامه نویسی حرفه ای و تخصصی - نرم افزار حمل و نقل - مقالات علمی - مقاله های سایت - ابزار های وب سایت - کتابخانه دیجیتال - خانه داری تازه های تکنولوژی - تکنولوژی - علم و تکنولوژی - پارمیس- زیبا اندیشان پارمیس- نوین پارمیس- اتوماسیون اداری تحت وب- افراد جویای کار - تبلیغات رایگان- گروه توسعه تبلیغات پارمیس novinparmis.co - www.novinparmis.com - http://www.novinparims.com - نوین پارمیس - مجری نرم افزارهای تخصصی و اتوماسیون