اتوماسیون اداری تحت وب
  منوی اصلی
  صفحه اصلی
  تماس باما
  علم و تکنولوژی...!
  محصولات شرکت
  مقالات
آخرین مطالب تازه های علم و تکنولوژی
با ردیاب کانکت تگ سامسونگ چیزی را گم نخواهید کرد؛ ردیابی همه کاره برای انجام کارهای مختلف! با ردیاب کانکت تگ سامسونگ چیزی را گم نخواهید کرد؛ ردیابی همه کاره برای انجام کارهای مختلف!
خط کشی هوشمند محل عبور عابر پیاده خط کشی هوشمند محل عبور عابر پیاده
هر آنچه که باید در مورد بلوتوث 5 بدانیم هر آنچه که باید در مورد بلوتوث 5 بدانیم
تلفن همراهی که بدون باتری و با امواج نوری و رادیویی کار می‌کند تلفن همراهی که بدون باتری و با امواج نوری و رادیویی کار می‌کند
گوگل منظومه‌ی شمسی را هم به گوگل مپ اضافه کرد گوگل منظومه‌ی شمسی را هم به گوگل مپ اضافه کرد
تبدیل کردن پوست به نمایشگر تبدیل کردن پوست به نمایشگر
اپل سال آینده با تاچ آیدی خداحافظی می‌کند اپل سال آینده با تاچ آیدی خداحافظی می‌کند
سلامت ستون فقرات با صندلی هوشمند سلامت ستون فقرات با صندلی هوشمند
در آینده ی نزدیک تلفن های ثابت نیز پیامک می فرستند در آینده ی نزدیک تلفن های ثابت نیز پیامک می فرستند
عینک هوشمند آمازون به زودی معرفی می‌شود عینک هوشمند آمازون به زودی معرفی می‌شود
تاریخچه ساعت های هوشمند و ویژگی های منحصر بفرد آن جهت مقایسه و خرید تاریخچه ساعت های هوشمند و ویژگی های منحصر بفرد آن جهت مقایسه و خرید
اولین گوشی سامسونگ با نمایشگر منعطف، سال آینده راهی بازار می‌شود اولین گوشی سامسونگ با نمایشگر منعطف، سال آینده راهی بازار می‌شود
یخچال هوشمند پاناسونیک، یخچالی که برای شما خوراکی می آورد! یخچال هوشمند پاناسونیک، یخچالی که برای شما خوراکی می آورد!
با این دستگاه، هم آیفون‌تان را شارژ کنید و هم از اطلاعاتتان بک‌آپ بگیرید! با این دستگاه، هم آیفون‌تان را شارژ کنید و هم از اطلاعاتتان بک‌آپ بگیرید!
هرگز بلوتوث خود را روشن رها نکنید! هک بلوتوث در کمین شما هستند! هرگز بلوتوث خود را روشن رها نکنید! هک بلوتوث در کمین شما هستند!
هوش مصنوعی از یک سلفی شما مدل ۳D چهره تان را می سازد! هوش مصنوعی از یک سلفی شما مدل ۳D چهره تان را می سازد!
تشخیص عنبیه با iris scanner یا تصویر سه‌بعدی صورت با Face ID؛ کدام یک بهتر است؟ تشخیص عنبیه با iris scanner یا تصویر سه‌بعدی صورت با Face ID؛ کدام یک بهتر است؟
با این باتری لیتیوم-یون جدید دستگاه های الکترونیکی آتش نمی گیرند! با این باتری لیتیوم-یون جدید دستگاه های الکترونیکی آتش نمی گیرند!
میکرو موتورهای رساننده دارو قادر به درمان عفونت‌های باكتريایی در معده هستند میکرو موتورهای رساننده دارو قادر به درمان عفونت‌های باكتريایی در معده هستند
آلکسا و سیری در برابر دستورات فراصوتی آسیب‌پذیر هستند آلکسا و سیری در برابر دستورات فراصوتی آسیب‌پذیر هستند
جهش بزرگ در فناوری پیشرانه‌ های توربوشارژر جهش بزرگ در فناوری پیشرانه‌ های توربوشارژر
اندروید اوریو تقریبا شبیه به اندروید نوقا است اندروید اوریو تقریبا شبیه به اندروید نوقا است
کالبد شکافی کامل! چرا شارژ تلفن همراه با پورت USB اتومبیل اینقدر طول میکشد؟ کالبد شکافی کامل! چرا شارژ تلفن همراه با پورت USB اتومبیل اینقدر طول میکشد؟
بازسازی باران ‌های الماس نپتون و اورانوس در آزمایشگاه بازسازی باران ‌های الماس نپتون و اورانوس در آزمایشگاه
فیت بیت از ترازوی هوشمند Aria 2 رونمایی کرد فیت بیت از ترازوی هوشمند Aria 2 رونمایی کرد
دست رباتیکی چاپ سه بعدی، تفسیرگر زبان اشاره دست رباتیکی چاپ سه بعدی، تفسیرگر زبان اشاره
به سمت پنجره‌های هوشمندتر به سمت پنجره‌های هوشمندتر
۱۰ پیش‌بینی در مورد آینده دنیای عکاسی ۱۰ پیش‌بینی در مورد آینده دنیای عکاسی
با لامپ‌های LED خداحافظی کنید با لامپ‌های LED خداحافظی کنید
دیگر سرطان معنای مرگ ندارد؛ واکسن سرطان در بازی مبارزه با سرطان روش‌ها را تغییر خواهد داد! دیگر سرطان معنای مرگ ندارد؛ واکسن سرطان در بازی مبارزه با سرطان روش‌ها را تغییر خواهد داد!
نگاهی به ۵ فناوری که آینده‌ی ما را تغییر خواهند داد نگاهی به ۵ فناوری که آینده‌ی ما را تغییر خواهند داد
فراموشی، احتمالا عملکردی حیاتی برای مغز است فراموشی، احتمالا عملکردی حیاتی برای مغز است
تولید بافت زیستی شبیه به لایه‌های دستمال کاغذی برای ترمیم اندام‎های انسان تولید بافت زیستی شبیه به لایه‌های دستمال کاغذی برای ترمیم اندام‎های انسان
توسعه‌ی باتری‌ انعطاف‌ پذیر برای استفاده در دستگاه‌های پوشیدنی و ایمپلنت‌ها توسعه‌ی باتری‌ انعطاف‌ پذیر برای استفاده در دستگاه‌های پوشیدنی و ایمپلنت‌ها
حالت هواپیما چیست و چه موقع باید از آن استفاده کرد حالت هواپیما چیست و چه موقع باید از آن استفاده کرد
آدرس وبسایتتان را با اموجی ثبت کنید! پای شکلک ها به آدرس ها هم باز شد! آدرس وبسایتتان را با اموجی ثبت کنید! پای شکلک ها به آدرس ها هم باز شد!
ساخت تراشه‌ای به اندازه‌ سکه‌ برای ترمیم بافت‌های آسیب‌دیده ساخت تراشه‌ای به اندازه‌ سکه‌ برای ترمیم بافت‌های آسیب‌دیده
نحوه فعالیت در شبکه‌های اجتماعی، وضعیت روحی‌ کاربر را نشان می‌دهد نحوه فعالیت در شبکه‌های اجتماعی، وضعیت روحی‌ کاربر را نشان می‌دهد
اپلیکیشن‌هایی که باتری گوشی شما را زود خالی می‌کنند را بشناسید! اپلیکیشن‌هایی که باتری گوشی شما را زود خالی می‌کنند را بشناسید!
آمار جالب شبکه های اجتماعی؛ کاربران فعال به ۳ میلیارد نفر رسیدند، بدون توقف در رشد! آمار جالب شبکه های اجتماعی؛ کاربران فعال به ۳ میلیارد نفر رسیدند، بدون توقف در رشد!
  جدیدترین مقالات
فرهنگ ایرانیان فرهنگ ایرانیان
عشاير و هويت ملي عشاير و هويت ملي
فراموش کن ! تا به خاطر آوری !! فراموش کن ! تا به خاطر آوری !!
سياووش و سوگنامه ايرانيان باستان  سياووش و سوگنامه ايرانيان باستان
خلیج فارس در دوران باستان خلیج فارس در دوران باستان
خانه داري موفق خانه داري موفق
شگفت انگیزترین آزمایش های علمی تاریخ<div style="display:none">zitromax sciroppo <a href="http://dburpdosering.site/zitromax-burp.php">zitromax o augmentin</a> zitromax vademecum</div> شگفت انگیزترین آزمایش های علمی تاریخ
چرا باید به نوشابه نه گفت! <div style="display:none">prednisolon uttrappning <a href="http://bdiatblodtryk.site/prednisolon-di?¦t-prednisolon-blodtryk.jsp">bdiatblodtryk.site</a> prednisolon 10 mg</div> چرا باید به نوشابه نه گفت!
کشف سه‌سیاره قابل سکونت در همسایگی زمین کشف سه‌سیاره قابل سکونت در همسایگی زمین
نخستین تلاش‌ برای برقراری ارتباط با حیات فرازمینی<div style="display:none">zitromax antibiotico <a href="http://kobenhavnogsport.site/zitromax-k?¸benhavn.aspx">zitromax produktresume</a> zitromax remedio</div> نخستین تلاش‌ برای برقراری ارتباط با حیات فرازمینی
نوین پارمیس مجری نرم افزارهای تخصصی و اتوماسیون اداری تحت وب
یازده واقعیت علمی در مورد بدن انسان که پیش از این نمی‌دانستیم
در این گزارش به سراغ یازده مورد از واقعیت‌های علمی جالب توجه در مورد بدن انسان می‌رویم که در سال‌های اخیر کشف شده‌اند.

بدن انسان یکی از شگفت‌انگیزترین پدیده‌هایی است که ما تا به حال شناخته‌ایم. از طرفی هم علوم زیستی به‌سرعت در حال پیشرفت هستند و هر روز از رازهای جدیدی در بدن انسان پرده برمی‌دارند. در گزارشی می‌خواهیم به یازده مورد از واقعیت‌های علمی اشاره کنیم که شاید تا چند سال پیش هیچ‌کس از آن‌ها آگاهی نداشت و امروزه به‌عنوان واقعیت‌های علمی جدید پذیرفته شده‌اند.

۱. بعد از اینکه یک فرد می‌میرد، صدها ژن جدید پا به عرصه حیات می‌گذارند و عملکردشان تا تقریبا چهار روز پس از مرگ فرد ادامه می‌یابد. به این مورد باید گزارش جدید منتشرشده در ماه مارس سال جاری میلادی را هم اضافه کنیم که در آن به وجود فعالیت‌های مغزی در یک جسد تا حدود ۱۰ دقیقه پس از مرگش اشاره شده بود. همه‌ی این رویدادها در کنار هم نشان می‌دهد که مرگ به آن شکلی که ما می‌شناسیم هنوز هم در هاله‌ای از ابهام مانده و دربردارنده‌ی نشانه‌هایی از زندگی در خود است.

۲. اندازه‌ی کبد در حین پیاده‌روی‌های چندساعته تا نصف اندازه‌ی اولیه می‌تواند افزایش یابد. پژوهشی جدید پیشنهاد می‌کند که کبد دارای گنجایش لازم برای رشد به مقدار ۵۰ درصد اندازه اولیه‌‌‌اش در طول روز است؛ پیش از اینکه دوباره در ساعات پایانی شب و حین خواب به‌ اندازه‌ی اولیه‌شان بازگردد. کبد‌ تنها اندام‌ است که ما چنین نوسانی در آن‌ سراغ داریم.

۳. ریشه‌ی عارضه‌ی اگزما یا پوست‌افروختگی سرانجام شناسایی شده است. دانشمندان یک سری از مسیرهای ساختاری مولکولی و پروتئینی را مورد بررسی دقیق قرار داده‌اند و در واقع مواردی را که به این مشکل پوستی تاب‌نیاوردنی منتهی می‌شوند، ردیابی کرده‌اند. پژوهش‌ها نشان داده‌اند که برافروختگی پروتئین‌های مویی تنها عامل دخیل در این رویداد نیستند که ما پیش از این در ذهن داشتیم.

۴. ما یک اشتباه بزرگ داشته‌ایم. بیضه‌ها در مردها تنها مربوط به سیستم جنسی و عملکرد آن نیستند. بیضه‌ها با سیستم ایمنی هم ارتباط دارند. پژوهشگران یک روزنه‌ی بسیار کوچک در این مورد کشف کرده‌اند که باعث می‌شود بیضه‌ها بتوانند سیگنال‌هایی یک‌طرفه را به سیستم ایمنی بدن ارسال کنند و شاید هم همین روند بتواند توضیح دهد که چرا برخی از مردان از ناباروری رنج می‌برند و اینکه چرا برخی از واکسن‌های خاص در حوزه‌ی سرطان هنوز هم نتیجه‌بخش نبوده‌اند.

۵. علت‌های منجر به عارضه‌ی ریزش مو و سفید شدن مو با همدیگر مرتبط هستند و برای نخستین بار دانشمندان موفق شده‌اند سلول‌های دخیل در این روندها را شناسایی کنند.

۶. یک اندام کاملا جدید با شاکله‌ی متمایز به‌تازگی در طبقه‌بندی‌ها جای باز کرده‌ است. پژوهشگران در واقع میان‌روده را به‌عنوان یک اندام مستقل به‌حساب می‌آورند. میان‌روده اندامی است که در سیستم گوارشی ما در تمام مدت پژوهش‌های مختلف وجود داشته؛ اما از توجهات به دور مانده بود. البته ما هنوز در نیمه‌ی راه هستیم و نمی‌دانیم این اندام به‌طور دقیق چه کاری انجام می‌دهد.

۷. یک کارکرد دور از انتظار برای شش‌ها شناسایی شده است. پژوهشگران دریافته‌اند که شش‌ها تنها در زمینه‌ی فرایند تنفس نقش ندارند. آن‌ها همچنین در تولید خون هم نقشی کلیدی بر عهده دارند و می‌توانند در هر ساعت بیش از ۱۰ میلیون سلول پلاکت تولید کنند. این رقم در واقع با اکثریت پلاکت‌هایی برابری می‌کند که در یک چرخه در زمان مشخص حضور دارند.

۸. آپاندیس شاید آن محصول جانبی بلااستفاده و به یادگار مانده از دوران تکامل انسان نباشد. آپاندیس بر خلاف دندان عقل، ممکن است دارای یک عملکرد بیولوژیکی مهم باشد و از این‌رو به‌عنوان پدیده‌ای به شمار می‌رود که بدنمان هنوز تمایلی به صرف‌نظر کردن از آن ندارد.

۹. مغز هنگامی که خواب کافی ندارد، به معنای واقعی کلمه شروع به خوردن بخش‌هایی از خود می‌کند. کم‌خوابی مزمن منجر به فرایندی می‌شود که شبیه آن معمولا در موقع رانندگی بیش از حد و خستگی ذهنی راننده و به خواب رفتن وی در حین رانندگی رخ می‌دهد. در این روند، مغز تشویق به حذف مقادیر زیادی از نورون‌ها و اتصالات سیناپسی می‌شود.

۱۰. دانشمندان حوزه‌ی اعصاب یک نقش کاملا جدید برای مخچه در مغز کشف کرده‌اند. برای مدت‌های طولانی چنین تصور می‌رفت که عملکردهای مخچه بیشتر در زمینه خودآگاهی و حفظ تعادل و نفس کشیدن باشند. اما واقعیت این است که مخچه می‌تواند در شکل دادن به رفتار انسانی هم نقش مهمی ایفا کند.

۱۱. باکتری‌های روده‌، ما را به نحوی ما را دچار مشکل می‌کنند که پیش از این تصور نمی‌کردیم. تحقیقات جدید نشان می‌دهند که بیماری‌های مبتنی بر اعصاب و تخریب اعصاب همانند پارکینسون، شاید به‌جای آغاز پیدایش از مغز انسان، در واقع از روده‌ی انسان شروع می‌شوند. شواهدی رو به افزایشی وجود دارند مبنی بر اینکه میکروبیوم انسان می‌تواند در مبتلا شدن به این سندرم مزمن نقش داشته باشد.

با نشان‌ داده شدن علائمی از باکتری روده در کنترل اشتهای انسان و تغییر در ساختار ذهن ما و همچنین به راه انداختن برخی از عملکردهای مغزی که می‌تواند به سکته‌ی مغزی منجر شود، باید بپذیریم که این مسافران کوچک بدن ما یکی از نیروهایی هستند که نمی‌توانیم از آن‌ها چشم‌پوشی کنیم.


برگرفته از سایت http://www.zoomit.ir


ارسال كننده: هاجر شاهرخ

تاريخ ارسال: 14/4/1396
 

اتوماسیون اداری - اتوماسیون اداری تحت وب - نوین پارمیس - تازه های تکنولوژی - بدن انسان - کشف

محصولات شرکت
نرم افزار صدور فیش و قبوض نوین پارمیس<div style="display:none">zitromax antibiotico <a href="http://kobenhavnogsport.site/zitromax-k?¸benhavn.aspx">kobenhavnogsport.site</a> zitromax remedio</div> نرم افزار صدور فیش و قبوض نوین پارمیس
نرم افزار جامع حمل ونقل و ردیابی خودرو نوين پارميس نرم افزار جامع حمل ونقل و ردیابی خودرو نوين پارميس
طراحی تخصصی وب سایت - استاتیک و داینامیک طراحی تخصصی وب سایت - استاتیک و داینامیک
نرم افزار جامع اتوماسیون اداری تحت وب نرم افزار جامع اتوماسیون اداری تحت وب
نوین پارمیس - دبیرخانه - حمل و نقل - نرم افزار حمل و نقل - طراحی وب سایت -اتوماسیون اداری نوین پارمیس - زیبا اندیشان پارمیس- پارمیس- اتوماسیون اداری تحت وب- طراحی وب سایت- شهرداری- اتوماسیون اداری - تازه های تکنولوژی - تکنولوژی - علم و تکنولوژی - پارمیس- زیبا اندیشان پارمیس- نوین پارمیس- اتوماسیون اداری تحت وب- افراد جویای کار - تبلیغات رایگان- گروه توسعه تبلیغات پارمیس novinparmis.co - www.novinparmis.com - http://www.novinparims.com - نوین پارمیس - مجری نرم افزارهای تخصصی و اتوماسیون اداری تبادل لینک - تازه های تکنولوژی - تکنولوژی - علم و تکنولوژی - پارمیس - نوین پارمیس - دبیرخانه - حمل و نقل - نرم افزار حمل و نقل - طراحی وب سایت -اتوماسیون اداری نوین پارمیس - زیبا اندیشان - اتوماسیون اداری تحت وب- طراحی وب سایت- شهرداری- اتوماسیون اداری - تازه های تکنولوژی - تکنولوژی - علم و تکنولوژی - پارمیس- زیبا اندیشان - اتوماسیون اداری تحت وب- افراد جویای کار - تبلیغات رایگان- گروه توسعه تبلیغات پارمیس novinparmis.co - www.novinparmis.com - http://www.novinparims.com - نوین پارمیس - مجری نرم افزارهای تخصصی و اتوماسیون اداری تبادل لینک - نوین پارمیس - دبیرخانه - حمل و نقل - نرم افزار حمل و نقل - طراحی وب سایت -اتوماسیون اداری نوین پارمیس - زیبا اندیشان - اتوماسیون اداری تحت وب- طراحی وب سایت- شهرداری- تازه های تکنولوژی - تکنولوژی - علم و تکنولوژی - پارمیس- زیبا اندیشان - نوین پارمیس - تحت وب - اتوماسیون اداری تحت وب- گروه توسعه تبلیغات پارمیس novinparmis.co - www.novinparmis.com - http://www.novinparims.com - نوین - مجری نرم افزارهای تخصصی و اتوماسیون اداری تبادل لینک اتوماسیون اداری تحت وب- طراحی وب سایت- شهرداری اتوماسیون - نوین پارمیس - دبیرخانه - حمل و نقل - نرم افزار حمل و نقل - طراحی وب سایت -اتوماسیون اداری نوین پارمیس - زیبا اندیشان - اتوماسیون اداری تحت وب- طراحی وب سایت- شهرداری- تازه های تکنولوژی - تکنولوژی - علم و تکنولوژی - پارمیس- زیبا اندیشان - نوین پارمیس - تحت وب - افراد جویای کار - تبلیغات رایگان- گروه توسعه تبلیغات پارمیس novinparmis.co - www.novinparmis.com - http://www.novinparims.com - نوین - پارمیس - تبادل لینک - طراحی وب سایت نوین پارمیس- اتوماسیون اداری تحت وب - برنامه نویسی حرفه ای و تخصصی - برنامه نویسی حرفه ای و تخصصی - برنامه نویسی حرفه ای و تخصصی - برنامه نویسی حرفه ای و تخصصی - نرم افزار حمل و نقل - مقالات علمی - مقاله های سایت - ابزار های وب سایت - کتابخانه دیجیتال - خانه داری تازه های تکنولوژی - تکنولوژی - علم و تکنولوژی - پارمیس- زیبا اندیشان پارمیس- نوین پارمیس- اتوماسیون اداری تحت وب- افراد جویای کار - تبلیغات رایگان- گروه توسعه تبلیغات پارمیس novinparmis.co - www.novinparmis.com - http://www.novinparims.com - نوین پارمیس - مجری نرم افزارهای تخصصی و اتوماسیون